Στις κάλπες 12 Δεκεμβρίου τα μέλη του Ο.Ε.Ε. Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Θεσσαλία
- Εκτύπωση
Στις κάλπες προσέρχονται τα μέλη του Οικονομικού Επιμελητηρίου της Ελλάδας την Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2010.
Οι κάλπες θα ανοίξουν στις 08:00 και θα κλείσουν στις 18:00. Οι εκλογές αφορούν την ανάδειξη των μελών της Συνέλευσης των Αντιπροσώπων (ΣτΑ) και των μελών των Τοπικών Διοικήσεων (Τ.Δ.) των Περιφερειακών Τμημάτων (Π.Τ.) του Ο.Ε.Ε.
Δικαίωμα ψήφου έχουν τα μέλη του Ο.Ε.Ε. που εκπλήρωσαν τις ταμειακές τους υποχρεώσεις, συμπεριλαμβανομένης της ετήσιας συνδρομής του έτους 2009, μέχρι την Παρασκευή 5 Νοεμβρίου 2010.
Στην Θεσσαλία θα λειτουργήσουν πέντε εκλογικά τμήματα (δύο στην Λάρισα στα γραφεία του Περιφερειακού τμήματος και από ένα σε κάθε πρωτεύουσα των άλλων τριών νομών)
20. ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ (Λάρισα- Γραφείο Περιφερειακού Τμήματος, Παπαναστασίου 21)
21. ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ (Λάρισα- Γραφείο Περιφερειακού Τμήματος, Παπαναστασίου 21)
22. ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ Ν. ΤΡΙΚΑΛΩΝ (Τρίκαλα- κτίριο Νομαρχίας)
23. ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ Ν. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Καρδίτσα- κτίριο Νομαρχίας)
24. ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ (Βόλος - Διοικητήριο)
Για την Τοπική Διοίκηση του 7ου Περιφερεικού Τμήματος Θεσσαλίας τα ψηφοδέλτια είναι τα ακόλουθα:
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ (ΔΗ.ΚΙ.Ο.)
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΖΙΑΡΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
4. ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΝΤΙΝΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΣΑΡΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
9. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
10.ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ (ΠΑΣΚΟ-Σ)
1. ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΙΑΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
5. ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
6. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΝΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
8. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
9. ΠΟΥΜΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10.ΤΣΟΥΛΟΥΦΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.ΚΙ.Ο.Ε.)
1. ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ
2. ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΚΡΙΚΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΠΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΣΑΛΑΒΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
9. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10.ΦΑΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ (ΔΠΚ-Ο)
1. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
3. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΕΣΤΩΡΑ
5. ΞΥΔΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΖΩΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
8. ΤΣΟΓΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10.ΧΑΪΔΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ-ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ (Π.Ο.Φ.Ε.-Ε.)
1. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΒΥΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3. ΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΑΡΚΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ (Α.Ρ.ΠΑ.)
1. ΒΟΜΠΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΕΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
3. ΚΙΟΥΤΣΟΚΙΟΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
4. ΚΛΕΙΤΣΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ
6. ΛΟΥΛΕ ΗΛΙΑΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΝΤΟΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
8. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
10.ΣΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Αναλυτικά στοιχεία για τις εκλογές μπορείτε να βρείτε στην ιστοσελίδα του οργανισμού.