Κανονικά η κυκλοφορία στην ΠΑΘΕ μετά τις 14:30 Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Θεσσαλία
- Εκτύπωση
Σύμφωνα με νεότερη απόφαση της Αστυνομικής Διεύθυνσης Λάρισας, αίρεται η διακοπή κυκλοφορίας των οχημάτων στην Π.Α.Θ.Ε από τον κόμβο Κιλελέρ (χ/θ 329+400 Π.Α.Θ.Ε.) έως τον κόμβο Πλατυκάμπου (χ/θ 349+396 Π.Α.Θ.Ε.)
και για τις δύο κατευθύνσεις κυκλοφορίας από ώρα 14:30΄ σήμερα 16 Φεβρουαρίου λόγω αποχώρησης των συγκεντρωμένων ατόμων του συλλαλητηρίου στον κόμβο Νίκαιας.