Έξι σχολεία κλειστά στο Δήμο Μετεώρων
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τρίκαλα
- Εκτύπωση
![Έξι σχολεία κλειστά στο Δήμο Μετεώρων](/media/k2/items/cache/20bdf79f97d239d85eb1ee7e7bd0360b_L.jpg?t=20181218_080129)
Πέντε δημοτικά σχολεία και ένα Γυμνάσιο δεν λειτούργησαν σήμερα Τρίτη 18 Δεκεμβρίου στο Δήμο Μετεώρων λόγω των χιονοπτώσεων που είναι σε εξέλιξη από το βράδυ της Δευτέρας.
Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση του Δήμου:
Ανακοινώνεται ότι, σήμερα Τρίτη 18/12/2018, δε θα λειτουργήσουν λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών, τα δημοτικά σχολεία Αγιόφυλλου, Αμπελίων, Ασπροκκλησιάς, Παναγίας, Χρυσομηλιάς καθώς και το Γυμνάσιο Αμπελίων.
Τελευταία τροποποίηση στις18 Δεκεμβρίου 2018, 10:01