ΓΕΛ Παλαμά: Συγχαρητήριο μήνυμα για την ομάδα καλαθοσφαίρισης των κοριτσιών
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ανακοινώσεις
- Εκτύπωση
![ΓΕΛ Παλαμά: Συγχαρητήριο μήνυμα για την ομάδα καλαθοσφαίρισης των κοριτσιών](/media/k2/items/cache/04bcd8c99c3ff856d68f45d6c2607844_L.jpg)
Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Γενικού Λυκείου Παλαμά συγχαίρουμε θερμά την ομάδα καλαθοσφαίρισης κοριτσιών του σχολείου μας, στην οποία συμμετέχουν οι μαθήτριες
Ευαγγελία Σωτηρία Καραμίντζιου, Ιωάννα Βαλλιανάτου, Σωτηρία Μητσιούλη, Ειρήνη Ντίνα, Ειρήνη Κωνσταντέλλου, Θεοδώρα Τζιβένη, Πηνελόπη Παπαμαργαρίτη, Ιωάννα Αρχοντούλη και Ευαγγελία Πατσιαλή, καθώς και τους γυμναστές του σχολείου μας κ. Τσερέπη Απόστολο και Σερίφη Κωνσταντίνο για τη νίκη που πέτυχαν στους αγώνες του σχολικού πρωταθλήματος καλαθοσφαίρισης που διοργανώνει η Δ/νση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Καρδίτσας, κερδίζοντας τον τίτλο της πρωταθλήτριας Νομού Καρδίτσας.
Είμαστε ιδιαίτερα περήφανοι και για την άψογη συμπεριφορά και παρουσία τους κατά την οποία επέδειξαν επιμονή και μαχητικότητα, ενώ παράλληλα ανέδειξαν το ευ αγωνίζεσθαι. Τους ευχόμαστε ολόψυχα νικητήρια συνέχεια στην επόμενη φάση των αγώνων σε περιφερειακό επίπεδο.
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΜΑ