Παράσταση Καραγκιόζη από τον Πολιτιστικό Σύλλογο Μαυρομματίου
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
![Παράσταση Καραγκιόζη από τον Πολιτιστικό Σύλλογο Μαυρομματίου](/media/k2/items/cache/9af29a159ac1b19efc158f304f9714dc_L.jpg)
Στα πλαίσια των καλοκαιρινών εκδηλώσεων ο Πολιτιστικός Σύλλογος Μαυρομματίου ‘’Ο ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ,, την Κυριακή 21/7 και ώρα 9 μ.μ. στην πλατεία του χωριού
έχει καλέσει το θέατρο σκιών του Κων/νου Κατσογιαννου που θα παρουσιάσει για τους μικρούς φίλους μια ξεκαρδιστική παράσταση με τον Λαϊκό μας ήρωα Καραγκιόζη Καραγκιοζοπουλο
Το Δ.Σ.