Εκδηλώσεις από το σύλλογο Καρδιτσιωτών Φθιώτιδας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
Ο Σύλλογος Καρδιτσιωτών Ν. Φθιώτιδας «Ο Καραϊσκάκης» πραγματοποιεί στις αρχές Απριλίου τις κεντρικές εκδηλώσεις του «Καραϊσκάκεια 2011».
- Την Κυριακή 3 Απριλίου 2011 & ώρα 20:00 στην Αίθουσα Εκδηλώσεων Πολιτιστικού Κέντρου του Δήμου Λαμιέων (Λεωνίδου 11) παρουσιάζουν το Περιφερειακό Θέατρο Καρδίτσας με την κωμωδία του Δημήτρη Ρήτα «Του χωριού το Κοινοβούλιο» και χορούς της Καρδίτσας από τα χορευτικά τμήματα του Συλλόγου.
- Τη Δευτέρα 4 Απριλίου 2011 & ώρα 20:00 στην Αίθουσα των γραφείων του Συλλόγου (Πιπίνου 18, Περιοχή Αγ. Βαρβάρας) ομιλία από τον Ειδικό Παθολόγο –Διαβητολόγο Κων/νο Καλαντζή με θέμα: "Σακχαρώδης Διαβήτης: Ενημερώνομαι και προλαμβάνω".
Τελευταία τροποποίηση στις30 Μαρτίου 2011, 00:27