Γλέντησαν οι νέοι στο River Party στη Μέλισσα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
Με ένα εντυπωσιακό River Party στο Δάσος της Μέλισσας ολοκληρώθηκαν οι παράλληλες εκδηλώσεις της 44ης Διεθνούς Γιορτής Πολιτισμού «ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΕΙΑ» που διοργάνωσε η Ένωση Πολιτιστικών Συλλόγων του Νομού,
Το Party πραγματοποιήθηκε το βράδυ του περασμένου Σαββάτου 2 Ιουλίου, με τη συμμετοχή των νεανικών συγκροτημάτων :
- Side Effect
- Exselixi Team
- DeathValVes
- Show your face
Μικροί και μεγάλοι διασκέδασαν μέχρι αργά το βράδυ και όλα αυτά σε ένα μαγευτικό τοπίο, πλάι στο ποτάμι.
Ήταν μία ακόμη ξεχωριστή βραδιά που έδωσε τη δυνατότητα στα νεανικά συγκροτήματα να δείξουν στο κοινό το έργο και τις δυνατότητές τους. Και εκείνο, με τη σειρά του, τους αποζημίωσε με το πιο θερμό χειροκρότημα, χορεύοντας και τραγουδώντας υπο το φως του φεγγαριού.
Στόχος εξάλλου των διοργανωτών είναι να καθιερωθεί το River Party και να αποτελέσει θεσμό ώστε να δίνει κάθε φορά τη δυνατότητα σε καλλιτεχνικές ομάδες της περιοχής μας – και όχι μόνον – να εκφράζονται και να προβάλλονται. Όπως επίσης και να αναδεικνύεται ο πανέμορφος αυτός χώρος στον οποίο και θα δίνεται το «ραντεβού» μαζί τους.