Ξανά στην Καρδίτσα η παράσταση «η και ο» την Πέμπτη 10/3 Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
Επιστροφή για άλλη μια παράσταση, στις 10 Μαρτίου 2011, από την ομάδα «δυο συν» στην πόλη της Καρδίτσας, στο Blues bar (Δ. Τερτίπη 19), με την παράσταση «η και ο» των Γιούλη Τσαγκαράκη και Αλέξανδρου Κομπόγιωργα, που από 15 Νοέμβριου και για τρεις μήνες παιζόταν με επιτυχία στην Αθήνα.
Ένα βραδύ σε ένα μπαρ. Οι "η και ο" ταξιδεύουν στο παρελθόν τους, γελώντας με όλα αυτά που τους έχουν κάνει να δακρύσουν. Φαντάσματα της ζωής τους ζωντανεύουν μπροστά τους οδηγώντας τους σε αδιέξοδο μέχρι που …. – σου έχει συμβεί ποτέ να θες να πας μόνος σε ένα μπαρ?
Σκηνοθεσία: Σ. Φύτρος
Παίζουν : Α. Κομπογιωργας , Γ. Τσαγκαράκη
Μουσική επιμέλεια : Mηνάς Λυριστής
DJ : Mηνάς Λυριστής
Ώρα παράστασης : στις 22:00
Διάρκεια παράστασης : 55 λεπτά.
Δείτε στο ακόλουθο βίντεο μια μικρή εισαγωγή για την παράσταση: