Συνάντηση πολιτιστικών συλλόγων του νέου Δήμου Μουζακίου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
Για μια συνάντηση γνωριμίας και συζήτησης γύρω από θέματα Πολιτιστικού και Τοπικού ενδιαφέροντος ετοιμάζονται τα μέλη των Δ.Σ. των Πολιτιστικών Συλλόγων του νέου Δήμου Μουζακίου.
Η συνάντηση έχει οριστεί για την Τετάρτη 28 Δεκεμβρίου 2011 στις 18:00 στο Κοσμικό Κέντρο "Έναστρον" στο Μαυρομμάτι. Στη συνάντηση μπορούν να συμμετέχουν και όλοι όσοι ενδιαφέρονται για τα πολιτιστικά δρώμενα καθώς η είσοδος θα είναι ελεύθερη.
Την διοργάνωση της συνάντησης έχουν αναλάβει:
- Πολιτιστικός Σύλλογος Μαυρομματίου Καρδίτσας "Ο Καραϊσκάκης"
- Μορφωτικός & Εκπολιτιστικός Σύλλογος Δρακότρυπας "Η Ανάπλαση"
Τελευταία τροποποίηση στις26 Δεκεμβρίου 2011, 21:55