Την κυριακή 8/1 κόβει την πίτα του ο Σύλλογος Καρδιτσιωτών Ν. Φθιώτιδας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
Ο Σύλλογος Καρδιτσιωτών Ν. Φθιώτιδας "Ο Καραϊσκάκης" κλείνει το 2012 είκοσι χρόνια πλούσιας δράσης στα πολιτιστικά δρώμενα και ανοίγει την τρίτη δεκαετία με την καθιερωμένη κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας.
Φέτος η κοπή της πίτας θα πραγματοποιηθεί στα Γραφεία του Συλλόγου Πιπίνου 18, περιοχή Αγ. Βαρβάρας την Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2012 στις 18.00.
Η αίθουσα έχει πρόσφατα ανακαινισθεί και είναι μια ευκαιρία στα μέλη και τους φίλους του Συλλόγου να γνωρίσουν το χώρο, όπου σχεδόν όλες τις ημέρες της εβδομάδας φιλοξενεί δράσεις του Συλλόγου.
Στους καλεσμένους μας θα προσφερθούν από το Σύλλογο καφές και αναψυκτικά και θα δοθεί η ευκαιρία να ανταλλάξουμε ευχές για το νέο έτος αλλά και ιδέες πρωτοβουλίες και δράσεις.
Τέλος το Δ.Σ. εύχεται σε όλους τους συμπολίτες μας χρόνια πολλά και η νέα χρόνια να φέρει κάθε ευτυχία.
Για το ΔΣ
Ο πρόεδρος
Στέφανος Κουτσελόπουλος