Βόλτα με τα άλογα στο Παυσίλυπο απόλαυσαν τα παιδιά Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
Μεγάλοι πρωταγωνιστές των εκδηλώσεων του Δήμου Καρδίτσας είναι τα παιδιά που το Σάββατο 24 Δεκεμβρίου 2011 απόλαυσαν ατελείωτες βόλτες με τα άλογα και την άμαξα του Ιππικού Όμίλου Καρδίτσας “Νικόλαος Πλαστήρας”.
Τα μέλη του Ομίλου βρίσκονταν από νωρίς το πρωί στην είσοδο του Παυσιλύπου και φρόντιζαν για την ασφαλή βόλτα των παιδιών με τα άλογα και την άμαξα στο χώρο του άλσους.
Στα παιδιά προσφέρονταν επίσης ποπ κορν και μπαλόνια προσφορά του καταστήματος “Μπαλονόκοσμος” του Γιώργου Ντεμίρη.
Τελευταία τροποποίηση στις24 Δεκεμβρίου 2011, 14:34