ΔΕΥΑΚ: Αίτημα στη Δ.ΥΠ.Α. για πρόσληψη δύο ατόμων του προγράμματος για ΑΜΕΑ(1+1) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εργασία - Καρδίτσα
- Εκτύπωση
![ΔΕΥΑΚ: Αίτημα στη Δ.ΥΠ.Α. για πρόσληψη δύο ατόμων του προγράμματος για ΑΜΕΑ(1+1)](/media/k2/items/cache/e0f4a4ad9cebc4326536efb1c4f43d0b_L.jpg?t=20230405_131249)
Την υποβολή αιτήματος στη Δ.ΥΠ.Α. για την απασχόληση δύο προσώπων, μέσω του προγράμματος ΑΜΕΑ (1+1), ενέκρινε ομόφωνα το Διοικητικό συμβούλιο της ΔΕΥΑ Καρδίτσας.
Πρόκειται για δύο υπαλλήλους γραφείου ΔΕ για την επιλογή των οποίων και την υπογραφή των σχετικών εγγράφων και συμβάσεων, εξουσιοδοτήθηκε ο πρόεδρος της ΔΕΥΑΚ και δήμαρχος Καρδίτσας κ. Β. Τσιάκος.
Π.Κ.
Τελευταία τροποποίηση στις5 Απριλίου 2023, 16:12