Χτύπησε "κόκκινα" η επισκεψιμότητα του KarditsaLive.Net το 2016!!! Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Παρουσιάσεις
- Εκτύπωση
Μια εξαιρετικά δημιουργική χρονιά ολοκληρώθηκε για την ηλεκτρονική εφημερίδα του KarditsaLive.Net με τη "δύση" του 2016.
Η ηλεκτρονική μας εφημερίδα έφθασε όλο το έτος τις 1.833.285 επισκέψεις (σύμφωνα με τα στοιχεία του google analytics) κάτι που σημαίνει πως 5.009 επισκέπτες ανά ημέρα κατά μέσο όρο εισέρχονταν σε αυτή για να ενημερωθούν.
Αν σε αυτά συνυπολογίσουμε και την αλματώδη αύξηση 40,04% σε σχέση με την προηγούμενη σεζόν τότε μιλάμε για μια "χρυσή" χρονιά για την εφημερίδα μας.
Επίσης, σύμφωνα με τα στοιχεία της alexa.com το Karditsalive.Net συμπεριλαμβάνεται μέσα στην επτάδα των δημοφιλέστερων Θεσσαλικών ενημερωτικών ιστοσελίδων και φυσικά ΠΡΩΤΟ στο νομό Καρδίτσας, θέση που διατηρεί χωρίς αντίπαλο από το 2011.
Το Karditsalive.Net - Ηλεκτρονική πύλη ενημέρωσης Καρδίτσας αισθάνεται την βαθιά υποχρέωση να σας ευχαριστήσει για την προτίμησή σας αυτή και δεσμεύεται ότι και το νέο έτος θα συνεχίσει με τον ίδιο ζήλο και τις ίδιες ηθικές αρχές να υπηρετεί τον κρίσιμο τομέα της ενημέρωσης.
Μείνετε μαζί μας ...τα καλύτερα έρχονται!!!
www.KarditsaLive.Net - Ηλεκτρονική πύλη ενημέρωσης Καρδίτσας