Κλειστά τα σχολεία στο Δήμο Καρδίτσας την Πέμπτη Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Πολιτικά
- Εκτύπωση
Με ανακοίνωση που εξέδωσε πριν λίγα λεπτά ο Δήμος Καρδίτσας ενημερώνει μαθητές, γονείς και εκπαιδευτικούς ότι την Πέμπτη 2 Φεβρουαρίου 2012 τα σχολεία του Δήμου θα παραμείνουν κλειστά.
Αναλυτικά η ανακοίνωση του Δήμου:
"Λόγω της συνεχιζόμενης κακοκαιρίας όλα τα σχολεία της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στο Δήμο Καρδίτσας θα παραμείνουν κλειστά την Πέμπτη 2/2/2012".
Τελευταία τροποποίηση στις1 Φεβρουαρίου 2012, 21:21