ΚΟΒ Κέδρου ΚΚΕ: Στη μνήμη του Ανδρέα Καρπενησιώτη Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Πολιτικά
- Εκτύπωση
![ΚΟΒ Κέδρου ΚΚΕ: Στη μνήμη του Ανδρέα Καρπενησιώτη](/media/k2/items/cache/0932b9ea94f8fb42e9402c39575526ee_L.jpg)
Έφυγε από κοντά μας ο σύντροφος Ανδρέας Καρπενησιώτης από τη Λουτροπηγή, παλιό μέλος του ΚΚΕ με πλούσια δραστηριότητα στο χωριό του και την ευρύτερη περιοχή .
Η ΚΟΒ Κέδρου του ΚΚΕ εκφράζει τα βαθιά συλλυπητήρια στους οικείους με τη διαβεβαίωση πως θα διατηρεί ζωντανή τη μνήμη του και θα καταβάλει κάθε δυνατή προσπάθεια προκειμένου να καλύψει το κενό που αφήνει ο Ανδρέας.
ΚΟΒ Κέδρου του ΚΚΕ