Δ. Σοφάδων: Προσωρινός ανάδοχος για την ανάπλαση Κ/Χ Εργατικών κατοικιών Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
Με ομόφωνη απόφαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Σοφάδων που ενέκρινε το πρακτικό της επιτροπής διαγωνισμού, ανακηρύχθηκε προσωρινός ανάδοχος για το έργο «Ανάπλαση Κ/Χ/ εργατικών κατοικιών» προϋπολογισμού 200.000 ευρώ.
Στον διαγωνισμό συμμετείχαν δύο οικονομικοί φορείς με τον φέροντα την επωνυμία «ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ», να προσφέρει έκπτωση 20,12% επί του προϋπολογισμού., ήτοι 128.843,59 ευρώ συν 30.922,46 ευρώ που είναι η αξία του ΦΠΑ και να ανακηρύσσεται προσωρινός ανάδοχος.
Η δεύτερη προσφορά ήταν της τάξεως του 15,25%.
Π.Κ.