Απαγόρευση κυκλοφορίας στην Επ.Ο. Παλαμά - Βλοχού - Πως γίνεται η σύνδεση Καρδίτσας με Λάρισα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Απαγόρευση κυκλοφορίας στην Επ.Ο. Παλαμά - Βλοχού - Πως γίνεται η σύνδεση Καρδίτσας με Λάρισα](/media/k2/items/cache/c07bc1e460d3e04e39798fd8d70e700b_L.jpg)
Με απόφαση της Αστυνομικής Διεύθυνσης Καρδίτσας του Σαββάτου 30 Σεπτεμβρίου υπάρχει απαγόρευση κυκλοφορίας όλων των οχημάτων στην Επαρχιακή Οδό Παλαμά – Βλοχού, λόγω εισροής υδάτων στο οδόστρωμα από τους ποταμούς Σοφαδίτη και Ενιπέα.
Γίνεται μνεία ότι η κίνηση των οχημάτων από Καρδίτσα προς Λάρισα θα διεξάγεται είτε μέσω της Ε.Ο. Καρδίτσας – Τρικάλων είτε μέσω του Αυτοκινητόδρομου Ε-65.