Με την αστυνομία θα πρέπει να επικοινωνούν για έκτακτα συμβάντα οι κάτοικοι του Δήμου Παλαμά Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Με την αστυνομία θα πρέπει να επικοινωνούν για έκτακτα συμβάντα οι κάτοικοι του Δήμου Παλαμά](/media/k2/items/cache/8383370336e1b601b229d714f8a88d75_L.jpg)
Σ' επικοινωνία που είχε ο δήμαρχος Παλαμά κ. Γιώργος Σακελλάριου με το KarditsaLive.Net, λίγο πριν τεθεί το κινητό του εκτός λειτουργίας, προέτρεψε τους κατοίκους του Δήμου που αντιμετωπίζουν πρόβλημα να επικοινωνούν απ’ ευθείας με την αστυνομία στο τηλ 24440-22222.
Όπως ανέφερε χαρακτηριστικά τα κινητά τηλέφωνα όλων των αιρετών είτε έμειναν από μπαταρία είτε θα έμεναν εντός των επόμενων λεπτών και δεν θα υπάρχει δυνατότητα επικοινωνίας αφού δεν μπορούν να φορτιστούν.
Στην γρήγορη επικοινωνία μας ενημέρωσε ότι προχωρούν οι απεγκλωβισμοί αλλά παράλληλα ότι υπάρχουν σοβαρά θέματα σε Κοσκινά, Μαραθέα, Ψαθοχώρα και Κόρδα.
Π.Κ.