Στις 17/12 η ορκωμοσία του νέου Δημοτικού Συμβουλίου Λίμνης Πλαστήρα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Στις 17/12 η ορκωμοσία του νέου Δημοτικού Συμβουλίου Λίμνης Πλαστήρα](/media/k2/items/cache/82fa60fe1cf1a5b400482e5a6603dfaa_L.jpg)
Την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου, στο Μορφοβούνι, θα πραγματοποιηθεί η ορκωμοσία του πρόσφατα εκλεγέντος Δημοτικού Συμβουλίου Λίμνης Πλαστήρα, καθώς και των Τοπικών Συμβουλίων και προέδρων.
Τα παραπάνω γνωστοποίησε κατά την διάρκεια της συνεδρίασης του Σώματος την Τρίτη 28 Νοεμβρίου, ο δήμαρχος κ. Παναγιώτης Νάνος, τονίζοντας ότι θα παραστεί ο Σεβασμιότατος Μητροπολίτης κ.κ. Τιμόθεος, όπως και ότι λεπτομέρειες θα γνωστοποιηθούν σύντομα.
Π.Κ.