Στην Αγιά ο πρώην "κυανόλευκος" Νίκολα Μίλκοβιτς Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Στη Γ΄Εθνική θα συνεχίσει να αγωνίζεται και τη νέα σεζόν ο Σέρβος Νίκολα Μίλκοβιτς, που την τελευταία σεζόν τον γνωρίσαμε με την φανέλα του Α.Ο. Καρδίτσα.
Ο πρώην "κυανόλευκος" συμφώνησε με την ομάδα του Δωτιέα Αγιάς που για άλλη μια φορά την φετινή σεζόν ανέβασε τον πήχη των προσδοκιών για το νέο πρωτάθλημα.
Ικανοποιημένος από την μεταγραφή του δήλωσε στο KarditsaLive.Net ο 27χρονος Νίκολα Μίλκοβιτς και όπως τόνισε θα δώσει όλες του τις δυνάμεις για να μπορέσει η ομάδα του Δωτιέα να κάνει πρωταθλητισμό διεκδικώντας για πρώτη φορά στην ιστορία της την άνοδο στη Football League.