Ενημερωτική εκδήλωση από το ΙΑΣΩ Θεσσαλίας το Σάββατο 8/10 Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Θεσσαλία
- Εκτύπωση
Το Σάββατο 8 Οκτωβρίου και ώρα 13:00, το ΙΑΣΩ Θεσσαλίας σε συνεργασία με το εργαστήριο Μοριακής Διάγνωσης - Κεντρικά Εργαστήρια, οργανώνει ενημερωτική εκδήλωση με θέμα «Υπηρεσίες Μοριακής διάγνωσης στη Μαιευτική - Γυναικολογία και Παιδιατρική & HPV: Βιολογία και Παθογένεια – Ταξινόμηση - Μοριακή Διάγνωση – Κλινική Εκτίμηση - Κολποσκόπηση».
Ομιλητές της εκδήλωσης θα είναι οι Κα Αργυρώ Χρυσάγη, Βιολόγος MSc, Υπεύθυνη Εργαστηρίου Μοριακής Διάγνωσης, Κεντρικά Εργαστήρια ΙΑΣΩ και ο Κος Σάββας Ευκαρπίδης, Μαιευτήρας - Γυναικολόγος ΙΑΣΩ. Την ομιλία συντονίζει η Κα Αικατερίνη Χαρβάλου, Διευθύντρια Κεντρικών Εργαστηρίων ΙΑΣΩ.
Η ομιλία θα πραγματοποιηθεί στη αίθουσα εκδηλώσεων του ΙΑΣΩ Θεσσαλίας και είναι ανοικτή προς το κοινό.
Τελευταία τροποποίηση στις4 Οκτωβρίου 2011, 10:58