Σε σχολεία της Λάρισας και του Βόλου την Πέμπτη ο Πύρρος Δήμας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Θεσσαλία
- Εκτύπωση
Στο πλαίσιο της διοργάνωσης του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Άρσης Βαρών Ανδρών και Γυναικών, θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2011 στη 13:00 το μεσημέρι, συνέντευξη τύπου στην έδρα της Περιφέρειας Θεσσαλίας.
Νωρίτερα, ο Περιφερειάρχης Θεσσαλίας Κώστας Αγοραστός με τον ολυμπιονίκη και πρόεδρο της Ελληνικής Ομοσπονδίας Άρσης Βαρών Πύρρο Δήμα και τους αντιπεριφερειάρχες κ.κ. Ευθύμη Ρεντζιά, Αργύρη Κοπάνα και Ρένα Καραλαριώτου θα επισκεφθούν σχολεία του Βόλου και της Λάρισας.
Συγκεκριμένα στο Βόλο από τις 09.30 το πρωί θα επισκεφθούν διαδοχικά το 1ο Γυμνάσιο και το 1ο Λύκειο και στη Λάρισα από τις 11.00 το Αθλητικό Γυμνάσιο και Λύκειο, το 1ο και το 15ο Γυμνάσια και το 1ο Λύκειο.
Τελευταία τροποποίηση στις23 Νοεμβρίου 2011, 21:14