Δήμος Σοφάδων: Ανακοίνωση για μη εναπόθεση κλαδιών Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ανακοινώσεις
- Εκτύπωση
![Δήμος Σοφάδων: Ανακοίνωση για μη εναπόθεση κλαδιών](/media/k2/items/cache/248ff5b8e4219738e2154cbddb18f54c_L.jpg)
Οι συνθήκες που βιώσαμε λόγω του ακραίου καιρικού φαινομένου, ήταν πραγματικά πρωτόγνωρες για όλους μας.
Ο μηχανολογικός εξοπλισμός του Δήμου επιχειρεί καθημερινά. Οι υπάλληλοι του Δήμου καταβάλουν κάθε προσπάθεια προκειμένου να αποκατασταθούν τα προβήματα, σε όσο το δυνατόν μικρότερο χρονικό διάστημα.
Για λόγους δημόσιας υγείας παρακαλούμε τους δημότες μας, να μην βγάζουν κλαδιά και γενικότερα κηπαία, μέχρι να μαζευτεί ο μεγάλος όγκος που υπάρχει ήδη λόγω των πλημμυρών και να περιοριστούν τα προβλήματα.
ΔΗΜΟΣ ΣΟΦΑΔΩΝ