Τρεις οι εκπρόσωποι του νομού Καρδίτσας στην ΕΝΠΕ Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Πολιτικά
- Εκτύπωση
Με τρεις Περιφερειακούς Συμβούλους θα εκπροσωπηθεί ο νομός Καρδίτσας στην Ένωση Περιφερειών Ελλάδας (ΕΝ.ΠΕ.).
Συγκεκριμένα και μετά από ψηφοφορία εκλέχθηκαν οι: Λέμας Ευάγγελος από την πλειοψηφούσα παράταξη, Αλεξάκος Φώτης από την παράταξη "Θεσσαλών Δύναμη" του Απόστολου Παπατόλια και ο Μπούτας Ευάγγελος από την "Λαϊκή Συσπείρωση".
Ακόμα εκλέχθηκαν σε επίπεδο Θεσσαλίας οι: Δεσποτόπουλος Κώστας, Μπάρδας Ντίνος, Μπατζιάκας Πέτρος, Σούρλας Πέτρος, Μαμάρα Μαρία από την πλειοψηφούσα παράταξη, Παπατόλιας Απόστολος και Λιακούλη Ευαγγελία από την παράταξη "Θεσσαλών Δύναμη".
Τελευταία τροποποίηση στις17 Σεπτεμβρίου 2011, 09:36