Απονομή αναμνηστικών πλακετών απο τον Σύλλογο Εθελοντών Αιμοδοτών Παλαμά Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Υγεία
- Εκτύπωση
Ο Σύλλογος Εθελοντών Αιμοδοτών Παλαμά την Τετάρτη 08/05/2013 απένειμε από μια αναμνηστική πλακέτα στο Κέντρο Υγείας Παλαμά και στο τμήμα αιμοδοσίας του Γενικού Νοσοκομείου Καρδίτσας στα πλαίσια της άριστης συνεργασίας που έχουν εδώ και τέσσερα χρόνια.
Στο Κ.Υ. Παλαμά το Δ.Σ. του Συλλόγου υποδέχθηκε και παρέλαβε την πλακέτα ο Διευθυντής του Κος Χρούμπ Ιωσήφ, ενώ στο Νοσοκομείο ο Διευθυντής του τμήματος αιμοδοσίας Κος Αθανασίου Κώστας.
Τελευταία τροποποίηση στις9 Μαΐου 2013, 16:39