Η Καρδίτσα συμμετέχει στη δράση "Πανελλαδικός Ταυτόχρονος Θηλασμός” Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Υγεία
- Εκτύπωση
Στο πλαίσιο του εορτασμού της Εβδομάδας Μητρικού Θηλασμού, 1-7 Νοεμβρίου 2012, το Δίκτυο των Ομάδων Υποστήριξης Μητρικού Θηλασμού και Μητρότητας διοργανώνει την Κυριακή 4 Νοεμβρίου 2012 στις 11:00 πμ, μία εκδήλωση γιορτή για τον μητρικό θηλασμό, όπου συμμετέχει και η πόλη μας!
Η δράση “Πανελλαδικός Ταυτόχρονος Θηλασμός” πραγματοποιείται για τρίτη συνεχόμενη χρονιά στην χώρα μας, σε πάνω από 24 πόλεις, με σκοπό την προώθηση, την υποστήριξη και την ενημέρωση, όχι μόνο ως λέξεις σε ένα φυλλάδιο ή σε μια ομιλία, αλλά εμπράκτως ως εικόνα και παρουσία.
Η συνάντηση πρόκειται να πραγματοποιηθεί: Κεντρική Πλατεία Καρδίτσας.
Τελευταία τροποποίηση στις27 Οκτωβρίου 2012, 15:03