Σύμπτωση: Πρώην και νυν πρόεδρος της ΝΟΔΕ Καρδίτσας σβήνουν κεράκια την ίδια μέρα! Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Άρθρα
- Εκτύπωση
Αρκετές φορές στην ζωή μας συναντούμε συμπτώσεις λες και κάποιο μαγικό χέρι θέλησε να βάλει την δική του ...πινελιά.
Μια τέτοια περίπτωση θα λέγαμε είναι και η σημερινή και έχει να κάνει με την κοινή ημερομηνία γέννησης της πρώην προέδρου της ΝΟΔΕ Καρδίτσας Σοφίας Τόλια όσο και του νεοεκλεγέντα (Απρίλιο '16) Λάμπρου Τσιούκη στην ίδια θέση.
Αμφότεροι όπως "μαρτύρησαν" τα κοινωνικά δίκτυα έχουν γενέθλια σήμερα, 7 Οκτωβρίου και στο ζώδιο είναι Ζυγοί. Μάλιστα έχουν γεννηθεί και την ίδια ημέρα, Πέμπτη!
Αν και τους χωρίζουν κάποια χρόνια διαφοράς, σήμερα θα ανακάλυψαν και οι δύο ότι πέρα από τις κοινές πολιτικές πεποιθήσεις τους ενώνει και κάτι άλλο...
Να τα εκατοστήσετε Σοφία και Λάμπρο (...και συγνώμη για κάποια κεράσματα που θα σας βγουν παραπάνω!)