Στο μεγάλο λιμάνι ο Σάκης Κουκούλης! Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Ο Καρδιτσιώτης ποδοσφαιριστής αγωνίστηκε στην ομάδα του Παναργειακού τους προηγούμενους μήνες και μετά την απόφασή του να αποχωρήσει από την Αναγέννηση. Η ομάδα του Πειραιά ελπίζει στο πρόσωπό του να βελτιώσει τις αμυντικές τις επιδόσεις, χωρίς να αγνοεί και την επαφή με το τέρμα που μπορεί να αποκτήσει ειδικά από τα στημένα ο 27χρονος Κουκούλης.