Δύο νέα αποκτήματα για τον ΑΟΚ στο φινάλε των μεταγραφών Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Με δύο μεταγραφές της τελευταίας στιγμής η διοίκηση του Α.Ο.Κ. ολοκλήρωσε την ενίσχυση της ομάδας που τη νέα σεζόν θα την βρει στο 3ο όμιλο της Γ' Εθνικής.
Πρόκειται για δύο παίκτες που έχουν ξαναφορέσει τη φανέλα της ομάδας, και συγκεκριμένα για τον 24χρονο Ρωμύλο Κεφαλά και τον 22χρονο Θυμιόπουλο Σεραφείμ.
Ο Ρωμύλος Κεφαλάς αποκτήθηκε από τα Τρίκαλα, όπου την περασμένη σεζόν αγωνίσθηκε σε μια νέα θέση, ως κεντρικός αμυντικός και είναι αυτός που έδωσε το κύπελλο στην ομάδα των Τρικάλων με κεφαλιά στο τέλος της παράτασης.
Ο Θυμιόπουλος Σεραφείμ είναι μεσοεπιθετικός, αγωνίσθηκε για δύο σεζόν σε Καλλονή και την τελευταία χρονιά αγωνίσθηκε στον Οδυσσέα Κορδελιού.
Τελευταία τροποποίηση στις2 Σεπτεμβρίου 2013, 12:48