Ευχαριστήριο του Ρήγα Φεραίου για την φιλοξενία στο γήπεδο των Καμινάδων Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Ανακοίνωση με την οποία ευχαριστεί τον Α.Ο.Κ. για την φιλοξενία τόσο της αποστολής όσο και των φιλάθλων εξέδωσε η διοίκηση του Ρήγα Φεραίου.
Αναλυτικά:
Ο Α.Σ. Ρήγας Φεραίος αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει τον Α.Ο. Καρδίτσας για την άψογη φιλοξενία που πρόσφεραν τόσο στα μέλη του ποδοσφαιρικού μας τμήματος, όσο και στους φιλάθλους της ομάδας μας κατά το πρόσφατο παιχνίδι των δύο συλλόγων στα πλαίσια του Κυπέλλου της Γ' Εθνικής.
Η κλήρωση του πρωταθλήματος φέρνει ξανά αντιμέτωπες την Κυριακή 22/9 της δύο ομάδες στο Βελεστίνο και περιμένουμε την ομάδα του Α.Ο. Καρδίτσας καθώς και τους φιλάθλους της ώστε να ανταποδώσουμε την φιλοξενία.
Τελευταία τροποποίηση στις17 Σεπτεμβρίου 2013, 10:45