Ήττα για την Λαμία (ξανά) στο φιλικό με Φωκικό Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Οι φιλοξενούμενοι που αγωνίζονται μια κατηγορία παραπάνω (Football League) σημείωσαν το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης στο 10΄ με σουτ του Φράγκου. Αυτό ήταν το δεύτερο φιλικό των δύο ομάδων μέσα σε λίγες ημέρες, ενώ και στο προηγούμενο η κατάληξη ήταν ακριβώς η ίδια με νικητή το Φωκικό.
Για τον Π.Α.Σ. ΛΑΜΙΑ 1964 αγωνίστηκαν: (Περικλής Αμανατίδης): Φιρινίδης (46' Τσιλίγκος – 86' Κοντογεώργος), Παπαστεργίου (65' Μαδούρας), Κοντοχρήστος (66' Ζιάκας), Μκριτσιάν, Γόγολος (84' Σπυριδάκης), Κουτρομάνος (83' Παπανικολάου), Μαλισσόβας, Καραπέτσας (83' Σκόρδας), Κόλεφ (32' Αντωνίου), Διαμαντίδης, Ζλατκόφσκι (66' Πάνος).
Τελευταία τροποποίηση στις12 Σεπτεμβρίου 2013, 11:37