Ήττα για την Λαμία στο φιλικό με Φωκικό - Στη Νάουσα ο Μπενίσκος Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Φιλικό έδωσε το απόγευμα της Πέμπτης η ομάδα της Λαμίας με τον Φωκικό, με την αντίπαλο του Α.Ο.Κ. στο πρωτάθλημα να γνωρίζει την ήττα με 1-0.
Η ομάδα του Φωκικού, που είναι μια κατηγορία πιο πάνω, επικράτησε με γκολ του Θέου από τα 11 βήματα λίγο πριν το τέλος της αναμέτρησης. Στις αρχές του β' ημιχρόνου η Λαμία είχε δοκάρι με τον Αντωνίου.
Ένας πρώην παίκτης της Λαμίας τώρα ο Μίμης Μπενίσκος βρήκε στέγη στην ομάδα της Νάουσας και θα τεθεί αντιμέτωπος τόσο με την προηγούμενη ομάδα του όσο και με τον Α.Ο.Κ. αφού και οι τρεις ομάδες συμμετέχουν στηον 3ο όμιλο της Γ' Εθνικής.
Τελευταία τροποποίηση στις5 Σεπτεμβρίου 2013, 23:52