Λαμία: Μία προσθήκη και δύο ...δανεικές αποχωρήσεις Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Μια προσθήκη και δύο αποχωρήσεις με την μορφή του δανεισμού είχαμε στη Λαμία, λίγες ημέρες πριν ολοκληρωθούν οι μεταγραφικές κινήσεις για την περίοδο του Ιανουαρίου.
Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση του ΠΑΣ Λαμία:
Ο ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ανακοινώνει ότι αποκτήθηκε ο 24χρονος (27-02-1989) μέσος Μπαλής Δημήτριος που αγωνιζόταν μέχρι πρότινος στην Δόξα Δράμας. Έχει αγωνιστεί στο παρελθόν και με τον Οικονόμο Τσαριτσάνης, τη Ρόδο και τη Λάρισα.
Επίσης ανακοινώνει ότι δόθηκαν ως δανεικοί, ο 21χρονος μεσοεπιθετικός Κώστας Μαλισσόβας στον Αχιλλέα Δομοκού και ο 18χρονος τερματοφύλακας Δημήτρης Πανέτσος στον Αγρότη Λιανοκλαδίου 1946.