Συγχαρητήρια από την Αναγέννηση σε ΓΕΛ Μουζακίου & Δόξα Αγίας Τριάδας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Ανακοίνωση με την οποία συγχαίρει τις μαθήτριες του ΓΕΛ Μουζακίου και την Δόξα Αγίας Τριάδας για την κατάκτηση των τροπαίων εξέδωσε η διοίκηση του ΤΑΠ Αναγέννηση.
Αναλυτικά η ανακοίνωση των κιτρινόμαυρων:
"Η οικογένεια της Αναγέννησης συγχαίρει θερμά την ομάδα κοριτσιών του Γενικού Λυκείου Μουζακίου για τη νίκη επι του Λυκείου Αργους στον τελικό που έγινε στον Ασπρόπυργο και την κατάκτηση της πρώτης θέσης στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα! Τέτοιες προσπάθειες τιμούν την περιοχή μας και δείχνουν ολοκάθαρα ότι το αθλητικό κίνημα στην Καρδίτσα παραμένει ισχυρό. Αξίζουν πολλά μπράβο σε όλους τους συντελεστές αυτής της μεγάλης επιτυχίας.
Επίσης η Αναγέννηση συγχαίρει θερμά και την ομάδα της Δόξας Αγίας Τριάδας για την πρωτοφανή και σπουδαία επιτυχία της να κατακτήσει το Κύπελλο Ερασιτεχνών Καρδίτσας την περασμένη Κυριακή. Μια επιτυχία που επειδή εμπεριείχε το στοιχείο της έκπληξης (η πεμπτουσία δηλαδή του ποδοσφαίρου) έδωσε ακόμη μεγαλύτερη ώθηση και χρώμα στο ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο της περιοχής μας το οποίο η οικογένεια της Αναγέννησης πάντα θα υπηρετεί.
ΕΚ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΣ