Τελευταία πρόβα με Αμπελωνιακό την Κυριακή ο Α.Ο.Κ. Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Νέο τεστ για τον Α.Ο.Κ. το απόγευμα της Κυριακής στο γήπεδο των Καμινάδων όπου θα υποδεχθεί τον Αμπελωνιακό.
Η αναμέτρηση έχει προγραμματιστεί για τις 17:30 με τις δύο ομάδες να κάνουν τις τελευταίες δοκιμές τους πριν ριχτούν στις επίσημες αναμετρήσεις που ξεκινούν την ερχόμενη Κυριακή με τους αγώνες κυπέλλου Γ' Εθνικής. Θυμίζουμε ότι ο μεν Α.Ο.Κ. έχει κληρωθεί με τον Ρήγα Φεραίο ενώ ο Αμπελωνιακός θα δώσει τοπικό ντέρμπι με αντίπαλο τον Δωτιέα Αγιάς με τις δύο ομάδες να είναι γηπεδούχες.
Τέλος, σε φιλικό που έγινε το απόγευμα του Σαββάτου ο Ρήγας Φεραίος επικράτησε με 1-0 με γκολ του Μπίκα του Αχιλλέα Δομοκού που μέχρι στιγμής στα φιλικά των ομάδων του 3ου ομίλου δείχνει να είναι ο αδύναμος κρίκος.
Τελευταία τροποποίηση στις7 Σεπτεμβρίου 2013, 22:39