Με Τάσο Μπεριτζά συνεχίζουν τα Τρίκαλα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Με υπηρεσιακό προπονητή θα παραταχθεί η ομάδα των Τρικάλων απέναντι στον Μαχητή Τερψιθέας την Κυριακή, ωστόσο η διοίκηση προχώρησε στην ανακοίνωση του αντικαταστάτη του Τ. Καβακά.
Αναλυτικά η ανακοίνωση του Α.Ο. Τρίκαλα 1963:
"Ο Α.Ο. Τρίκαλα 1963 είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει πως νέος τεχνικός της ομάδας μας είναι ο Τάσος Μπεριτζάς (γεννηθείς το 1966). Έχει εργαστεί σε αρκετές ομάδες με επιτυχία (Αμπελωνιακό, Μικτές Λάρισας, Περιφερειακές ομάδες, Τύρναβο).
Ο κ. Μπεριτζάς θα παρακολουθήσει αύριο το παιχνίδι με τον Μαχητή Τερψιθέας και από εβδομάδα θα αναλάβει και επίσημα. Άμεσος συνεργάτης του θα είναι ο Παναγιώτης Γάλλος (θα κοουτσάρει αύριο την ομάδα) που παραμένει κανονικά στο πόστο του. Η διοίκηση του σωματείου μας του εύχεται καλή πορεία στο έργο του".