Σε αναζήτηση ομάδας ο πρώην "κυανόλευκος" Νίκολα Μίλκοβιτς Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Προς αναζήτηση νέας ομάδας βρίσκεται ο Σέρβος Νίκολα Μίλκοβιτς που την περασμένη σεζόν φόρεσε την φανέλα του Α.Ο. Καρδίτσα στη Γ' Εθνική.
Ο 27χρονος μέσος, που ξεχώρισε για την τεχνική του κατάρτιση, πραγματοποίησε μια αξιόλογη σεζόν στην πρώτη του χρονιά στην πατρίδα μας, ωστόσο η απόδοσή του δεν μπόρεψε να αποτρέψει τον υποβιβασμό της ομάδας στο τοπικό πρωτάθλημα.
Ο Μίλκοβιτς συναντήθηκε με την διοίκηση των κυανόλευκων και εξασφάλισε την ελευθέρας του. Στόχος του πλέον να βρει νέα "στέγη" στην πατρίδα μας παραμένοντας σε επίπεδο εθνικών κατηγοριών όπου άλλωστε αγωνιζόταν και τα προηγούμενα χρόνια στην πατρίδα του.
Τελευταία τροποποίηση στις18 Ιουλίου 2014, 15:44