Το προσωπικό του ΙΑΣΩ Θεσσαλίας σε εθελοντική αιμοδοσία στις 21/12 Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Λάρισα
- Εκτύπωση
Η εθελοντική αιμοδοσία είναι μια χειρονομία καλής θέλησης και απόδειξης αγάπης προς τον συνάνθρωπό μας καθώς και μία πράξη υψηλού αισθήματος κοινωνικής ευαισθησίας.
Τα αποτελέσματα της εθελοντικής αιμοδοσίας σώζουν ζωές, διότι το αίμα δεν παράγεται…μόνο προσφέρεται.
Το ΙΑΣΩ Θεσσαλίας σε συνεργασία με την Κινητή Μονάδα Αιμοδοσίας του Γενικού Νοσοκομείου Λάρισας την Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου και ώρα 08.30-13.30 οργανώνει εθελοντική αιμοδοσία με εθελοντές το προσωπικό του νοσοκομείου.
Τελευταία τροποποίηση στις12 Δεκεμβρίου 2011, 10:16