Ξεκίνησαν οι εργασίες συντήρησης στο Χιονοδρομικό Κέντρο Πηλίου
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μαγνησία
- Εκτύπωση
![Ξεκίνησαν οι εργασίες συντήρησης στο Χιονοδρομικό Κέντρο Πηλίου](/media/k2/items/cache/7e8355ea97065cec73b0e947d4127acb_L.jpg)
Ξεκίνησαν οι εργασίες συντήρησης στο Χιονοδρομικό Κέντρο Πηλίου, στο πλαίσιο της προετοιμασίας για την έναρξη της νέας χιονοδρομικής περιόδου 2020-2021.
Πρόκειται για εργασίες, προϋπολογισμού 70.000 ευρώ, που περιλαμβάνουν τη συντήρηση, τον έλεγχο και την επισκευή των 3 εναέριων και 2 συρόμενων αναβατήρων του Χιονοδρομικού Κέντρου, των βοηθητικών τους εγκαταστάσεων, συστημάτων λειτουργίας και ασφάλειας καθώς και την έκδοση πιστοποιητικών καλής λειτουργίας από πιστοποιημένο φορέα ελέγχων.