Συνελήφθη στην εκκλησία από το ΣΔΟΕ ο πρόεδρος της Ε.Α.Σ. Φαρσάλων Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Θεσσαλία
- Εκτύπωση
Για χρέη προς το Δημόσιο, ύψους 909.000 ευρώ συνελήφθη σήμερα το πρωί ο πρόεδρος της Ένωσης Αγροτικών Συνεταιρισμών (ΕΑΣ) Φαρσάλων, ενώ βρισκόταν στην εκκλησία της πόλης για την τελετή των Θεοφανίων.
Σύμφωνα με ανάρτηση του ιστότοπου Pheme.gr, στον πρόεδρο της ΕΑΣ Φαρσάλων είχε επιδοθεί σχετική κλήση από το ΣΔΟΕ, αλλά ο ίδιος κρυβόταν επί δεκαημέρου, για να αποφύγει την αυτόφωρη διαδικασία.
Τελευταία τροποποίηση στις6 Ιανουαρίου 2012, 15:16