Οριστικός ανάδοχος για τη συντήρηση του πρασίνου κοινοχρήστων χώρων Δήμου Σοφάδων Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Οριστικός ανάδοχος για τη συντήρηση του πρασίνου κοινοχρήστων χώρων Δήμου Σοφάδων](/media/k2/items/cache/8b98163fec1bb9ad840ef0fed29cedd9_L.jpg?t=20230523_092606)
Με απόφαση της Οικονομικής Επιτροπής, ο προσωρινός ανάδοχος του έργου «Εργασίες συντήρησης πρασίνου Κ.Χ. Δήμου Σοφάδων» μετατράπηκε σε οριστικό και κατακυρώθηκε υπέρ του ο διαγωνισμός.
Ουσιαστικά εγκρίθηκε το πρακτικό αποσφράγισης και ελέγχου των δικαιολογητικών κατακύρωσης, που κλήθηκε να προσκομίσει ως προσωρινός ανάδοχος ο οικονομικός φορέας «ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΣΥΛΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΩΦΕΛΕΙΑΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ».
Τα δικαιολογητικά υποβλήθηκαν εμπρόθεσμα, ήταν νόμιμα και πλήρη, οπότε ακολουθήσε η κατακύρωση του διαγωνισμού με συνολική προσφορά 195.998,96 ευρώ, συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ.
Π.Κ.
Τελευταία τροποποίηση στις23 Μαΐου 2023, 12:26