Ήττα για την Λαμία στο φιλικό με Λεβαδειακό Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Το φιλικό πραγματοποιήθηκε στην Αλίαρτο με την ομάδα του Λεβαδειακού να κερδίζει με 3-0 από το πρώτο ημίχρονο. Τα γκολ πέτυχαν ο Ροτζέριο στο 14', ο Μάντζιος στο 17' και ο Γιάντσης στο 43'.
Φιλική αναμέτρηση δίνουν το Σάββατο επίσης Πυργετός και Δωτιέας Αγιάς στην έδρα του τελευταίου επ' ευκαιρία του αγωνιστικού κενού λόγω των αγώνων του κυπέλλου.
Τελευταία τροποποίηση στις12 Οκτωβρίου 2013, 01:43