Στα κιτρινόμαυρα ο Ζήσης Καραχάλιος Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
"Ποτέ μην λες ποτέ" σκέφθηκαν στην Αναγέννηση και παρά την ανακοινωθείσα τελευταία μεταγραφή για τον Ιανουάριο στο όνομα του Ξεν. Γήττα προχώρησαν στην απόκτηση ένος ταλαντούχου ακόμα ποδοσφαιριστή.
Πρόκειται για τον 17χρονο Ζήση Καραχάλιο που αγωνιζόταν στον Ήφαιστο (αγωνίζεται στην Α1) και ο οποίος έχει και συμμετοχές στη Μικτή Νέων της ΕΠΣΚ.
Αναλυτικά η ανακοίνωση της ομάδας για τη νέα μεταγραφή:
"Η διοίκηση του ΑΣ ΤΑΠ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1904 γνωστοποιεί ότι η ομάδα μας απέκτησε τον 17χρονο Καρδιτσιώτη ποδοσφαιριστή Ζήση Καραχάλιο που αγωνιζόταν μέχρι πρόσφατα στην ομάδα του Ηφαίστου και στη Μικτή Νέων της ΕΠΣ Καρδίτσας. Καλωσορίζουμε τον νεαρό παίκτη στην μεγάλη οικογένεια της Αναγέννησης και του ευχόμαστε καλή σταδιοδρομία. Ο σύλλογός μας θα συνεχίσει στην πολιτική που ακολουθεί στην προσεκτική παρακολούθηση και αξιοποίηση όλων των ταλέντων της περιοχής μας."
ΕΚ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΣ