Τέλος ο Μπάμποβιτς από τον πάγκο των Τρικάλων Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Μια ήττα μετρούν τα Τρίκαλα έως σήμερα στον 3ο όμιλο της Γ' Εθνικής, ωστόσο αυτό δεν ήταν αρκετό για να κρατήσει τον Ζόραν Μπάμποβιτς στο τιμόνι της ομάδας για τη συνέχεια.
Η εντός έδρας ισοπαλία με τον Ρήγα για την 7η αγωνιστική ήταν αυτή που έφερε τελικά την απομάκρυνση του Κου Μπάμποβιτς.
Αναλυτικά η ανακοίνωση των Τρικάλων:
ο Δ.Σ του ΑΟΤ 1963 ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας με τον προπονητή, Ζόραν Μπάμποβιτς. Θα θέλαμε να τον ευχαριστήσουμε για τη δουλειά του, όλο το διάστημα που βρισκόταν στην τεχνική ηγεσία της ομάδας μας και του ευχόμαστε κάθε επιτυχία στη συνέχεια της προπονητικής του καριέρας.
Αντίθετα, στην ομάδα επιστρέφει ο γυμναστής Παναγιώτης Γάλλος, που από σήμερα αναλαμβάνει χρέη υπηρεσιακού τεχνικού στον ΑΟΤ 1963 και αύριο θα προπονήσει τους ποδοσφαιριστές στις 11 π.μ. στο γήπεδο Λογγακίου
Το Δ.Σ. του ΑΟΤ 1963