Τέλος συνεργασίας Λευκαδίων με τον Ολλανδό Νικουράτζε Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Μετά τις έως σήμερα τρεις αποχωρήσεις προπονητών στον 3ο όμιλο της Γ' Εθνικής σειρά παίρνουν οι ποδοσφαιριστές με πρώτο τον Ολλανδό Νικολάι Νικουράτζε των Λευκαδίων.
Ο 20χρονος επιθετικός που έχει περάσει από τις ακαδημίες του Άγιαξ και με ρίζες από την Γεωργία, δεν μπόρεσε να στεριώσει ούτε στην ομάδα των Λευκαδίων καθώς με ανακοίνωση που εξέδωσε σήμερα Τρίτη η διοίκηση των Λευκαδίων επισημοποιείται το διαζύγιο των δύο πλευρών.
Τελευταία τροποποίηση στις8 Οκτωβρίου 2013, 22:34