Ζωντανή ενημέρωση από τους αγώνες του 3ου ομίλου της Γ' Εθνικής (23η αγ.) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Χωρίς αγώνα σήμερα ο Α.Ο. Καρδίτσα αφού ο Πυργετός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα. Κανονικά οι υπόλοιπες αναμετρήσεις για την 23η αγωνιστική του 3ου ομίλου της Γ' Εθνικής
και το KarditsaLive.Net θα είναι μαζί σας LIVE από τις 15:45 σε συνεργασία με τρεις ακόμα ηλεκτρονικές εφημερίδες, για να σας ενημερώνει για την εξέλιξη στους υπόλοιπους αγώνες της ημέρας.
Στις 15:45 ανοίγει η ροή των δεδομένων από τα γήπεδα.
Τελευταία τροποποίηση στις30 Μαρτίου 2014, 09:58