Οι ποδοσφαιριστές της Λαμίας στηρίζουν τον πρόεδρο Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Ανακοίνωση στήριξης του προέδρου της Λαμίας Π. Παπαϊωάννου εξέδωσαν οι ποδοσφαιριστές της Λαμίας, μετά την ήττα με 1-0 που προηγήθηκε στο Μακροχώρι.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Εμείς οι ποδοσφαιριστές του ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ λόγω των διαφόρων γεγονότων που συμβαίνουν εντός κι εκτός αγωνιστικών χώρων γνωστοποιούμε τα εξής: Στηρίζουμε τον πρόεδρό μας Πανουργιά Παπαϊωάννου, από τον οποίο δεν έχουμε κανένα παράπονο, εν αντιθέσει τον έχουμε στεναχωρήσει με κάποιες εμφανίσεις μας και δηλώνουμε ότι στο τέλος του πρωταθλήματος θα πανηγυρίσουμε την άνοδο στη Β΄ Εθνική μαζί του».