Παραμένει ο Σ. Αντωνίου στον πάγκο της Αγιάς, αν και βρέθηκε κοντά σε Καλλιθέα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Για τον πάγκο της Καλλιθέας "έπαιξε" το όνομα του Σωτήρη Αντωνίου που εργάζεται προπονητικά στον Δωτιέα Αγιάς, αλλά ο Λαρισαίος κόουτς αποφάσισε να μην κάνει το μεγάλο βήμα αυτή τη στιγμή.
Για την απόφασή του αυτή η διοίκηση της ομάδας εξέδωσε ανακοίνωση με την οποία τον ευχαριστεί. Αναλυτικά:
"Η διοίκηση του Α.Ο. Δωτιέας Αγιάς θα ήθελε να ενημερώσει τον φίλαθλο κόσμο της ότι την Τετάρτη 5/2 δέχθηκε επίσημη πρόταση από σύλλογο της Football League του Νοτίου Ομίλου για τον προπονητή της Αντωνίου Σωτήρη. Γνωρίζοντας τις φιλοδοξίες του κ. Αντωνίου αποφάσισε να μην σταθεί εμπόδιο στη συνέχιση της καριέρας του αφήνοντάς τον να αποφασίσει μόνος του. Παρ’ όλα αυτά ο κ. Αντωνίου αποφάσισε να συνεχίσει με την ομάδα μας, τον Δωτιέα Αγιάς δείχνοντας την αγάπη του για τη γενέτειρά του. Σωτήρη σ’ ευχαριστούμε."