Στην Γλυφάδα συνεχίζει ο Κοντοβάς Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Στην ομάδα της Γλυφάδας στον 4ο όμιλο της Γ΄Εθνικής θα συνεχίσει την καριέρα του ο Καρδιτσιώτης Παναγιώτης Κοντοβάς.
Ο νεαρός, διεθνής με την Εθνική Παίδων πραγματοποίησε το περσινό καλοκαίρι την μεταπήδησή του στον Άρη με σκοπό να καθιερωθεί στην ομάδα Νέων του συλλόγου.
Τα πρόβλήματα ωστόσο του συλλόγου και ο υποβιβασμός της ομάδας στη Γ' Εθνική την φετινή σεζόν δεν του επέτρεψαν να αισιοδοξεί για την συνέχεια κι έτσι επεδίωξε μια νέα αρχή υπογράφοντας συμβόλαιο με την ομάδα της Γλυφάδας.
Ο 19χρονος Κοντοβάς έχει φορέσει τα προηγούμενα έτη την φανέλα τόσο του ΑΟΚ όσο και της Αναγέννησης από την οποία και αποχώρησε μετακινούμενος στην ομάδα της Θεσαλονίκης.
Τελευταία τροποποίηση στις10 Σεπτεμβρίου 2014, 22:48