Τέλος και επίσημα από την Νάουσα ο Βασίλης Αργυρίου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Στην αποδοχή της παραίτησης του προπονητή Βασίλη Αργυρίου προχώρησε η διοίκηση της Νάουσας, ευχαριστώντας τον παράλληλα για τις υπηρεσίες που προσέφερε.
Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση του Φ.Α.Σ. Νάουσα:
Στην συνεδρίαση της 17/2/14, το Διοικητικό Συμβούλιο του Φ.Α.Σ. ΝΑΟΥΣΑ αποφάσισε να κάνει αποδεκτή την παραίτηση του προπονητή κ. Βασίλη Αργυρίου, την οποία ανήγγειλε στα Μ.Μ.Ε. αμέσως μετά τη λήξη της αναμέτρησης με τον Αχιλλέα Νεοκαισάρειας. Ο κ Αργυρίου υπήρξε αρωγός της συνολικής προσπάθειας και του οράματος για την δημιουργία μιας μελλοντικά ισχυρής ομάδας και τον θεωρεί αναπόσπαστο κομμάτι της. Το Δ.Σ. τον ευχαριστεί για την εποικοδομητική συνεργασία και την πολύχρονη προσφορά του στο σύλλογο και του εύχεται υγεία και επαγγελματικές επιτυχίες".